poczta@carebiuro.de

✅ Mam gewerbe, ale co dalej?

Pytania dotyczące Gewerbe w Niemczech

 

Gewerbe to początek obecności na niemieckim rynku, początek dążeń do sukcesu, które nie muszą być drogą przez mękę – pomocne Carebiuro.de ułatwi działanie gospodarcze. Chętnie pomagamy w zakładaniu gewerbe osobom z Polski. To nasza misja oraz działanie zawodowe dla Polaków. Dzięki niemu możemy spokojnie utrzymać się na niemieckim rynku. Pobieramy niewielkie opłaty za pomoc, działamy na rzecz Polaków, którzy chcą spróbować działania na niemieckim rynku.

 

Mam gewerbe, ale co dalej?

Gewerba w Niemczech ile kosztuje? Nie musi to być duży koszt. Dobra gewerba może kosztować niewiele, wystarczy zapłacić za założenie, czyli rejestrację gewerbe w Niemczech. Miesięcznie wystarczy wydać 200 euro, aby mieć uregulowane wszelkie kwestie związane z działalnością małego samozatrudnienia.

To naprawdę niewiele, w Polsce takie koszty wynoszą w przeliczeniu na euro około 500-700 euro. Oto odpowiedź dlaczego Polacy wolą mieć gewerbe w Niemczech od działalności gospodarczej  w Polsce. Dorobią do polskiego świadczenia emerytalnego, odniosą sukces i nawiążą mnóstwo biznesowych relacji. To niezwykła okazja rozwou. Warto z niej  korzystać i solidnie pracować na własny sukces.

 

Pytania dotyczące Gewerbe w Niemczech

 

Co Carebiuro.de zrobi dla Państwa gewerbe?

Carebiuro.de zakłada gewerbe, promuje ja, obsługuje biuro gewerbe, przyjmuje korespondencje, pomaga i wspiera. Doradza jak działać i nie zostawia gewerbe nigdy na lodzie. Zawsze czuwa, pomaga, pobierając niewielką opłatę od gewerbe. Dzięki temu może działać znakomicie na niemieckim rynku. To najlepsze rozwiązanie dla każdej  gewerbe. Poza tym mówimy, że pracując w Niemczech już po pięciu latach zyskuje się prawo do niemieckiej emerytury, a jest ona znacznie lepsza od polskiego świadczenia emerytalnego.

To ogromna wartość i Polacy przywiązują do niej  wagę. Działanie na rzecz gewerbe w Niemczech opłaca się coraz bardziej. Przeciętna niemiecka emerytura wynosi 800 euro, niby niewiele, ale może stać się cennym dodatkiem do polskiego świadczenia. Dzisiaj  warto mieć pomyśleć o dodatkowej emeryturze, ponieważ polskie świadczenia będą wynosić około 1200 złotych, a to jest bardzo niewiele. Samodzielność, dobre pieniądze, mniej  kontroli oraz mniejszy stres niż w Polsce – takie są zalety posiadania własnej  gewerbe.

Niejedna gewerbe istnieje na polskim rynku. Warto pomagać ludziom, wspierać ich, zarabiać na tym – Carebiuro.de tak działa od lat. Składki emerytalne na gewerbe nie są obowiązkowe, ale warto je płacić, aby w przyszłości mieć emeryturę i stabilność ekonomiczną. Samozatrudnienie w Niemczech to doskonały wybór. Wiedzą o tym ci Polacy, którzy taki wybór podjęli i czerpią z niego zyski. Jakość pracy w Niemczech jest lepsza, ludzie są szanowani i nie są traktowani niczym zło konieczne.

 

Zarabiaj, bo gewerbe to umożliwia

Gewerbe w Niemczech opłaty nie są wysokie, a działalność daje oczekiwane zyski. Ludzie zakładają własną działaność i nie muszą czekać na pomoc z zewnątrz. Pracownicy polskich przedsiębiorstw w Niemczech mają lepsze perspektywy. Praca za 2000 złotych w Polsce nie daje stabilizacji. Zarobki 2000, 3000 czy 5000 euro miesięcznie to dla Polaka prawdziwe pieniądze, duże i dające możliwości życiowe, zapewniające byt. Gewerbe na terytorium Niemiec to szansa dla Polaków.

Niemcy są blisko, można w nich pracować przez część tygodnia i zarabiać niezłe pieniądze. Dla Polaków to nadal raj. Carebiuro.de pomoże w początkach działania, nauczy jak dobrze prowadzić własną gewerbe. Zrobi to dobrze, szybko, tanio. I to jest najważniejsze dla Polaków. Zapraszamy do kontaktowania się z Carebiuro.de, bo to dobry pomysł na biznes. Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej!

 

firma w niemczech


Dokumenty, które będą Ci potrzebne do rejestracji działalności gospodarczej w Niemczech to:

 

 

Polecane linki:

tabela-podatku-dochodowego

gmbh-informacje-podstawowe

Ubezpieczenie zdrowotne dla osób pracujacych na Gewerbe

Dzialalnosc gospodarcza w Niemczech - jak i gdzie?

 

 

         sprzedaż_przez_amazon_a_vat                                                        Dobre_firmy_ubezpieczeniowe_w_Niemczech                                                                                                                                                                 

            sprzedaż_przez_amazon_a_vat                                                                           Dobre_firmy_ubezpieczeniowe_w_Niemczech            

UWAGA: nie wymagamy osobistego stawienia sie w biurze- wszystko możemy załatwić drogą elektroniczną i pocztową:

Email:  poczta@carebiuro.de
WhatsApp +49 160 430 803 6
WhatsApp +49 151 462 323 10

Biuro Burscheid +49 2174 666 3977
Biuro Dusseldorf +49 211 975 31 621 
Biuro Leverkusen +49 2171 77 69 612 
Biuro Polska  +48 22 307 11 23 
 

                                                                                                                                                                                             

 

 

 

Freistellung i polska firma budowlana
Eurokv doradza w ubezpieczeniach prywatnych
Zakładasz firmę w Niemczech i co dalej?

© carebiuro.de 2016.
All rights reserved.