poczta@carebiuro.de

✅Ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech – info i porównywarka

Prywatne ubezpieczenie w Niemczech – informacje

Koniecznie pomyśl o ubezpieczeniu zdrowotnym zawczasu, nie zwlekaj z tym by nie narazić się na dodatkowe koszty i/lub problemy prawne. To nie kosztuje wiele – w euroKV polisę kupisz już od 1 € dziennie. Każdy rodzaj ubezpieczenia zdrowotnego czy to w państwowej czy w prywatnej kasie chorych gdy prowadzisz gewerbe w Niemczech wykupisz bez trudu w jeden dzień w polskiej agencji ubezpieczeniowej euroKV.

 

Ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech – info i porównywarka

Jeżeli nie znasz się na niemieckich ubezpieczeniach a wiesz, że musisz takie posiadać prowadząc gewerbe skorzystaj z pomocy profesjonalistów z euroKV. Do Ciebie należy tylko sprecyzowanie Twoich oczekiwań co do pakietu usług medycznych, my zajmiemy się formalnościami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami ubezpieczeniowymi.

Ubezpieczenia gwarantują pewność w trudnych sytuacjach życiowych oraz wypadkowych. Gdy zdrowie szwankuje, gdy lekarz jest niezbędny, wówczas dobre ubezpieczenie staje się sprawą nieodzowną. W każdym kraju jest podobnie. Praca w Niemczech wymaga ubezpieczenia zdrowotnego. Ono daje poczucie, że za leczenie czy leczenie następstw nieszczęśliwego wypadku nie zapłacimy kroci z własnej kieszeni. Osoba prowadząca Gewerbe w Niemczech musi mieć obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne.

 

Prywatne ubezpieczenie w Niemczech – informacje

Chorób, wypadków i różnych szkód nie sposób przewidzieć. Nie da się im w pełni zapobiec, dlatego tak bardzo ważne jest solidne ubezpieczenie. Firma Eurokv zapewnia różne warianty ubezpieczeń. Firma EUrokv.de to my – dbamy o klientów, dobieramy ubezpieczenia na miarę i staramy się, aby nasi klienci mieli wiele dobrych rozwiązań, dostępnych dla nich zawsze. Eurokv.de to cenny sojusznik – robimy wszystko, aby być wsparciem dla naszych klientów. Nie odkładamy naszej pracy na później, działamy od razu, doradzamy i dobieramy dobre ubezpieczenie.

Jeśli osoba przebywająca w Niemczech nie ma ubezpieczenia zdrowotnego to ogromnie ryzykuje w razie chorób oraz potencjalnych operacji. Koszty leczenia liczone są w tysiącach euro, a większość Polaków nie należy do grona finansowych krezusów. Mogą Państwo zapisać się do kasy chorych, czyli skorzystać z ustawowego ubezpieczenia lub wykupić ubezpieczenie prywatne Basic albo Profi. To na pewno dobre rozwiązanie i ogromny komfort psychiczny. Oferujemy dobre ubezpieczenia na Gewerbe dostępne dla każdej działalności gospodarczej, cenne i nieodzowne. Każdy klient naszej firmy zostanie potraktowany po królewsku. Z nami nie zginiesz, lecz wyleczysz się dobrze i niedrogo – taką mamy dewizę.

 

ubezpieczenie w niemczech

 

Ile kosztuje ubezpieczenie?

Taryfa Basic wymaga zapłacenia 51 euro miesięcznie, taryfa Profi to 96 euro. Każdy klient może wybrać, porozmawiać z naszym profesjonalnym doradcą i korzystać z wysokiej klasy ubezpieczenia. Są to dość tanie ubezpieczenia w Niemczech, ponieważ wiemy, że Polacy szukają niedrogich, a dobrych ofert. I my takie potrzeby bardzo chętnie spełniamy. Szyjemy solidnie ubezpieczenia na miarę, dbając o potrzeby klientów i dając im to, co dla nich najlepsze.

Nie trzeba przeprowadzać żadnych badań zdrowotnych, gwarantowana jest stabilność składki – nasi klienci mają komfort i zyskują bardzo dobre wsparcie w razie choroby i problemów ze zdrowiem. Taryfa Basic obejmuje leczenie ambulatoryjne, lekarstwa i bandaże przepisane przez lekarza, operacje, leczenie szpitalne, USG i inne zabiegi – jest to dobra oferta, jak na niedrogie ubezpieczenie zdrowotne. W taryfie Profi ujęte zostały między innymi naprawy protez, pomoc okulistyczna, masaże i pakiety medyczne – ta opcja jest bogatsza. Wybór zostawiamy klientowi, my rzetelnie informujemy o każdym ubezpieczeniu i staramy się, aby klient był z niego zadowolony.

Podsumowując, każdy Polak mający gewerbe w Niemczech musi mieć ubezpieczenie zdrowotne – dla komfortu własnego oraz swojej rodziny. Warto o tym pamiętać i wybrać dobrze. Można co prawda zmienić ubezpieczenie, ale po pewnym czasie. Lepiej wybrać rozsądnie i cieszyć się solidnym ubezpieczeniem dla każdego. Zapewniamy solidność i rzetelność, współpraca z nami to dobre ubezpieczenia gewerbe. Na bardzo długi czas, nawet na kilkanaście lat lub dłużej. Z nami warto się ubezpieczać.

Polecane linki:

opiekunki-w-niemczech-na-gewerbe

opinie-opiekunek

opiekunki w Niemczech-firma

 

      Ubezpieczenie_i_oc_w_Niemczech                                                                   rejestracja_podatkowa_polskich_firm_w_niemczech                                                                                                                                                                               

               Ubezpieczenie_i_oc_w_Niemczech                                                                                                      rejestracja_podatkowa_polskich_firm_w_niemczech                                                                                                                                                                                                                                                                                

UWAGA: nie wymagamy osobistego stawienia sie w biurze- wszystko możemy załatwić drogą elektroniczną i pocztową:

Email:  poczta@carebiuro.de
WhatsApp +49 160 430 803 6
WhatsApp +49 151 462 323 10

Biuro Burscheid +49 2174 666 3977
Biuro Dusseldorf +49 211 975 31 621 
Biuro Leverkusen +49 2171 77 69 612 
Biuro Polska  +48 22 307 11 23 
 

                                                                                      

 

 

 

Freistellung i polska firma budowlana
Eurokv doradza w ubezpieczeniach prywatnych
Zakładasz firmę w Niemczech i co dalej?

© carebiuro.de 2016.
All rights reserved.