poczta@carebiuro.de

✅Koniecznie zaopatrz się w ubezpieczenie w Niemczech jeśli tam pracujesz

Ubezpieczenie do pracy w Niemczech to produkt nieodzowny

 

Ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech jest potrzebne i bardzo praktyczne. W Polsce ludzie zaczęli kupować ubezpieczenia na życie oraz dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne kilkanaście lat temu, gdy zrozumieli, że dają one korzyści. Wyjazd do Niemiec to powód, aby kupić polisę zdrowotną. Dlaczego? Co najmniej z dwóch powodów: po pierwsze chroni zdrowie i pomaga w razie chorób, po drugie jest obowiązkowe. Od 2009 roku ubezpieczenie zdrowotne stało się produktem obowiązującym w Niemczech. Na pewno warto zadbać o to, by każdy Polak w Niemczech zakupił właściwą polisę. Ona ochroni go w 100 procentach, ponieważ nie ma limitów na leczenie.

 

Koniecznie zaopatrz się w ubezpieczenie w Niemczech jeśli tam pracujesz

Ubezpieczenie w Niemczech  musi mieć pracownik oraz właściciel małej firmy, często samozatrudnienia, czyli gewerbe. Ubezpieczenie do pracy w Niemczech wcale nie jest zdrowe – kosztuje od 30 euro dla opiekunki medycznej do ok. 74 euro dla właściciela gewerbe działającej w sektorze budowlanym. Unia Europejska zainteresowała się opiekunkami seniorów, które pracują w Niemczech. Domaga się, aby obowiązkowo posiadały one niemieckie ubezpieczenie. Jest bardzo prawdopodobne, że w 2019 roku niemieckie polisy będą jedynymi uznawanymi na terenie Niemiec. Żaden EKUZ, żadna polska polisa zdrowotna nie wystarczy. Wysoki koszt opieki medycznej powinien być najlepszym argumentem przemawiającym za zakupem polisy dla polskiego pracownika czy człowieka biznesu. Polskie ubezpieczenie jest dobre w Polsce, w Niemczech sprawdza się w niewielkim stopniu.

 

Jakie są kary za brak ubezpieczenia w Niemczech?

Brak ubezpieczenia w Niemczech oznacza konieczność zapłaty za polisę wstecz, nawet do kilku lat wstecz i nawet po powrocie do Polski. Urząd ds. imigracji zazwyczaj wydala ludzi, którzy polisy nie mają. Ponad 80 000 osób zamieszkałych w Niemczech ryzykuje i nie ma żadnej polisy, ani państwowej, ani prywatnej. Nie pamiętają o tym, że leczenie bez polisy może kosztować tysiące euro. A to bardzo duże obciążenie dla domowego budżetu. O wiele większe niż płacenie comiesięcznej składki. Klienci mają rozwiązania dobrane do ich potrzeb. Doradcy Eurok.de czuwają, by tak się działo.

W ramach polisy zdrowotnej  można otrzymać następujące usługi:

 

 

Kto powinien zadbać o polisę w Niemczech? Ubezpieczenie do pracy w Niemczech to obowiązek każdego zatrudnionego

Każdy pracownik, niezależnie od zawodu, ubezpieczenie mieć musi. Nasza firma Eurokv.de dba o ludzi różnych profesji – pracowników fizycznych oraz umysłowych, właścicieli firm różnego typu. Zapewniamy wysokiej klasy polisy także dla cieśli, montażystów rusztowań oraz murarzy. Inne firmy tego nie czynią, ponieważ uznają te zawody za bardzo ryzykowne. My dbamy o każdego klienta doskonale i bardzo starannie. Zapraszamy do rozmów z doradcą, on na pewno wybierze doskonałą polisę zdrowotną. Rekomendujemy także posiadanie OC, czyli ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Jeśli pracownik czy jego dziecko niechcący uszkodzi cenny przedmiot to może liczyć na to, że odszkodowanie zostanie zapłacone przez ubezpieczyciela, a kieszeń ubezpieczonego w ogóle nie ucierpi. Można pokusić się o dokupienie wariantu wypadkowego lub dodatkowego ubezpieczenia emerytalnego. Nawet po pięciu latach pracy w Niemczech dostanie się wówczas niemiecką  emeryturę, która uzupełni polskie świadczenie. Dodatkowe opcje kosztują dodatkowo kilkadziesiąt euro, ale może to być dobry zakup. Na pewno niejedna osoba zdecyduje się na wybór opcji uzupełniającej w trosce o bezpieczeństwo oraz o spokojną przyszłość w wieku emerytalnym.

 

Ubezpieczenie do pracy w Niemczech to produkt nieodzowny

Eurokv.de chętnie przedstawia wszelkie warianty ubezpieczeniowe. Nasi doradcy są do dyspozycji klientów. Dbamy o Polaków, którzy czują się zagubieni i mają problem z wyborem dobrego wariantu ochrony ubezpieczeniowej. Zapraszamy do współpracy, mamy doskonałą ofertę, którą koniecznie trzeba poznać. Nie ma potrzeby kupowania drogich polis AOK – ich jakość jest dobra, ale miesięczna składka wynosi ok. 350 euro, co jest dość dużą kwotą. O wiele lepiej zadbać o tańsze, ale równie efektywne ubezpieczenie. Ubezpieczenie w Niemczech  mamy doskonałej klasy, chętnie je Państwu przedstawimy i zadbamy o zadowolenie naszych drogich klientów. Eurokv.de posiada doświadczenie, wiedzę oraz kompetencje. Z nami warto ubezpieczać się na dowolny czas. Pracownicy sezonowi mogą mieć polisę na kilka miesięcy, oferujemy też polisy na kilka lat. Dzięki nam każdy Polak w Niemczech może być bezpieczny.

 

Jaka polisa do wybrania?

Polacy powinni kupić polisę zdrowotną. Chcesz wiedzieć jaką polisę kupić? Nie masz z kim porozmawiać o wyborze polisy? Szukasz wsparcia? Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na naszą stronę internetową i napisz do nas. Eurokv.de pomaga klientom i zapewnia im doskonałe produkty. Z nami zdrowie jest bardzo dobrze chronione. Na pewno warto zakupić polisę, która sprawdzi się przez wiele lat. Eurokv.de posiada wszelkie polisy, dla każdego klienta. Wszelkie formalności można z nami załatwić online, wcale nie trzeba odwiedzać naszego biura. Mamy znakomitą ofertę dla każdego, kto ma zamiar korzystać z opieki medycznej na terenie Niemiec. Zapraszamy do współpracy.

 

Czy polisa jest droga?

Polisa nie musi być droga. Można mieć całkiem dobrą polisę już za kilkadziesiąt euro miesięcznie. Składki można płacić co miesiąc, co pół roku lub raz w roku. Nasze polisy to doskonała ochrona dla każdego. Dają znakomite rozwiązania i są na pewno godne uwagi. Eurokv.de wie jak dobrać polisę i potrafi dokładnie przedstawić dane ubezpieczenie pracownikowi. Dokumenty są w języku niemieckim, ale mamy każdą polisę omówioną w języku polskim. Nasi doradcy pomagają Polakom od lat i są gotowi świadczyć taką pomoc solidnie, rzetelnie, szybko. Wystarczy mejl lub telefon, aby wybór dobrej polisy stał się o wiele bardziej realny.

Rejestracja polskiej firmy w Niemczech

ubezpieczenie w niemczech

Polecane linki:

ubezpieczenie-zdrowotne-dla-firm-i-pracownikow-z-polski

ubezpieczenia-dla-budowlanki

wazne-ubezpieczenia-wypadkowe-w-niemczech

kiedy-musze-miec-wpis-w-handwerkskammer

 

                      tanie_oferty_ubezpieczeń_niemieckich                                                                                    finanzamt_rejestracja_podatkowa                                                                                                                                                                                        

                                   tanie_oferty_ubezpieczeń_niemieckich                                                                                                       finanzamt_rejestracja_podatkowa                                                                                                                                                                                                                                                                                              

UWAGA: nie wymagamy osobistego stawienia sie w biurze- wszystko możemy załatwić drogą elektroniczną i pocztową:

Email:  poczta@carebiuro.de
WhatsApp +49 160 430 803 6
WhatsApp +49 151 462 323 10

Biuro Burscheid +49 2174 666 3977
Biuro Dusseldorf +49 211 975 31 621 
Biuro Leverkusen +49 2171 77 69 612 
Biuro Polska  +48 22 307 11 23 
 

                                                                                      

 

 

 

Freistellung i polska firma budowlana
Eurokv doradza w ubezpieczeniach prywatnych
Zakładasz firmę w Niemczech i co dalej?

© carebiuro.de 2016.
All rights reserved.