poczta@carebiuro.de

✅Jeśli masz pytania na temat Ubezpieczenie w Niemczech dobrze trafiłeś

Ubezpieczenie – najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Jeśli masz pytania na temat Ubezpieczenie w Niemczech dobrze trafiłeś 

 

Ubezpieczenie w Niemczech – najczęściej zadawane pytania I odpowiedzi są tematem pojawiającym się często. Polacy przebywający w Niemczech mają liczne wątpliwości, chcą wiedzieć wszystko zanim wybiorą wariant ubezpieczenia dla siebie. Bez polisy można oczekiwać bardzo wysokich wydatków na leczenie. Kuracje medyczne we Włoszech są bardzo drogie. Dlatego należy pomyśleć o polisie zawczasu, nie czekając na nic, lecz działając od razu.

 

Czy muszę mieć polisę?

Tak, od 2009 roku polisa zdrowotna jest obowiązkowa. Inne rodzaje polis można mieć lub nie, wszystko zależy od uznania klientów. Doradzamy jednak dbałość o siebie i swoich bliskich. Polisa daje pełną ochronę i pozwala leczyć się za małe pieniądze. Obecnie niejedna osoba dba o taką polisę, dokupuje do niej warianty dodatkowe. Pożądany jest wariant OC, który pozwala pokryć koszty mimowolnych uszkodzeń cudzych rzeczy. Szczególnie godne uwagi jest OC w pakiecie rodzinnym – wiadomo, że dzieci niszczą wiele rzeczy, dlatego taka ochrona jest jak najbardziej pożądana.

 

Czy polisa jest rujnująco droga?

Nie, wcale tak nie jest. Nasza firma Eurokv.de poleca doskonałe polisy już od 30 euro (tyle kosztuje polisa zdrowotna), przez 74 euro miesięcznie dla właścicieli firmy budowlanej. Maksymalna miesięczna składka za polisę raczej nie przekracza 100 euro. Nie warto oszczędzać. Dobra ochrona zdrowia i życia jest warta o wiele więcej. Lepiej nabyć polisę zdrowotną i cieszyć się pobytem w Niemczech.

 

Ubezpieczenie – najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy każdy musi mieć polisę?

Tak, każda osoba musi mieć polisę zdrowotną. Nie można od tego odstąpić, tego wymaga niemieckie prawo oraz zdrowy rozsądek. Polisa doskonale pomaga w różnych sytuacjach, daje pewność, że będziemy żyli zdrowo oraz bezpiecznie. Każda osoba zameldowana na terenie Niemiec musi postarać się o państwową lub prywatną polisę zdrowotną. To obowiązek każdego człowieka.

 

Słabo mówię po niemiecku. Nie poradzę sobie z formalnościami. Co mam robić?

Pojawiają się i takie pytania. Nie jest to żaden problem. Nasi doradcy pomagają Polakom, wyjaśniają zawartość umowy po polsku, mają czas dla każdego klienta. Zachęcamy do nabywania polis, ponieważ one zawsze się sprawdzają. Dobra polisa to doskonałe wsparcie dla każdego człowieka. Jest ona najlepszym rozwiązaniem, pomaga ludziom i sprawdza się na co dzień. Dzisiaj niemieckie polisy stały się doskonałym rozwiązaniem i pomocą, wachlarz ubezpieczeń jest szeroki i ma znaczenie dla każdego człowieka.

 

A  może wystarczy polska polisa albo EKUZ? Są to dużo tańsze rozwiązania.

Nie, to nie są dobre rozwiązania podczas pobytu w Niemczech. W tym kraju należy mieć porządną, niemiecką polisę zdrowotną. W ramach takiej polisy każda osoba otrzymuje dostęp do lekarza rodzinnego, lekarzy specjalistów, badań  medycznych, pobytu w szpitalu, transport do szpitala, opiekę podczas ciąży i porodu oraz wiele innych udogodnień. Nawet leki oraz materiały opatrunkowe przepisane przez lekarza są zawarte w takiej polisie. Jest to doskonałe wsparcie, którego nie należy się wyrzekać. Lepiej zakupić polisę i spokojnie żyć na terenie Niemiec. To jedyne polecane przez nas rozwiązanie.

 

Nie mam polisy, a od roku mieszkam i pracuję w Niemczech. Co robić? Czy coś mi grozi?

Brak ubezpieczenia w Niemczech– trzeba będzie zapłacić składki wstecz oraz można liczyć się tym, że Polakiem zainteresuje się Urząd ds. Imigracji. Zdarzały się przypadki wydalenia z Niemiec. A to jest fatalna sprawa. Zachęcamy do zatroszczenia się o polisę, bo to doskonałe rozwiązanie. Nie ma lepszego. Od pierwszego dnia pracy warto mieć polisę. Ponad 80 000 osób nie ma ubezpieczenia i ryzykuje. Szkoda zdrowia, nie ma powodu, aby się stresować.

 

Czy każdy może się ubezpieczyć?

Zdecydowanie tak. Każda osoba ma prawo do polisy i może sobie taką polisę kupić. Eurokv.de ubezpiecza nawet osoby, których inne agencje ubezpieczyć nie chcą – cieśli, murarzy, montażystów rusztowań. Dbamy o każdą osobę, bo wierzymy, że każdy człowiek musi mieć zapewnione bezpieczeństwo.

Ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech – najczęściej zadawane pytania I odpowiedzi, czyli wszystko to, co ludzie wiedzieć powinni – mamy nadzieję, że ten tekst rozwiał Państwa wątpliwości i wyjaśnił jak ważna jest polisa zdrowotna.  Jej jakość jest ważna, cena ma także znaczenie.

Podsumowując, Ubezpieczenie – najczęściej zadawane pytania I odpowiedzi to coś, co nurtuje każdego. Gdyby okazało się, że nadal są wątpliwości dotyczące polis to zapraszamy do kontaktu z nami. Pomożemy, odpowiemy i zadbamy o Państwa satysfakcję. Z nami na pewno można osiągnąć wiele.

 

Polisa dla każdego za małe pieniądze

Szukasz taniej polisy? Masz pytania i wątpliwości? Nie musisz już przeżywać rozterek. Eurokv.de odpowie na pytania i wyjaśni wątpliwości. Dzięki nam zyskasz wiedzę i zdobędziesz informacje. Polisa ubezpieczeniowa to doskonale rozwiązanie dla każdego. Dobre ubezpieczenie ochroni i da leczenie o doskonałej jakości. Eurokv.de dobierze polisę na miarę za kilkadziesiąt euro. Nie szukaj pomocy, zwróć się do nas.  Można nabyć polisę na miesiąc, dwa czy pół roku. Każda polisa daje ochronę oraz sprawia, że można  korzystać z szeroko rozumianej opieki. Eurokv.de jest w stanie dobrać polisę na miarę.

 

Dbaj o zdrowie i mienie

Polisa zdrowotna zabezpiecza zdrowie. Polisa OC zapewnia ochronę mienia. Wiele osób dba o takie polisy, ale są też Polacy, którzy ich nie doceniają. Pora zmienić podejście i postarać się znaleźć ubezpieczenie dla siebie. Doradcy Eurokv.de chętnie pomogą każdemu, online lub osobiście. Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy c dla klientów. Od lat działamy w branży ubezpieczeń, mamy wiedzę oraz kompetencje. Dzięki nam każdy Polak może czuć się doskonale na terenie Niemiec. Doskonała polisa stała się sposobem na ochronę zdrowia, życia oraz mienia.  Eurokv.de to niezawodna pomoc w kwestii polis oraz dbałości o życie i zdrowie.

Zakładanie firmy w Niemczech

ubezpieczenie zdrowotne dla polakow w niemczech

Polecane linki:

szeroka gama ubezpieczeń zdrowotnych w Niemczech

ubezpieczenia-w-niemczech-na-gewerbe-przymus-czy-wybor

ubezpieczenia-zdrowotne-na-pierwszy-rzut-oka

 

                                       Gewerbe_w_Niemczech_koszty.                                                                                          e-commerce_vat_anglia                                                                                                                                                                                      

                                            Gewerbe_w_Niemczech_koszty                                                                                                 e-commerce_vat_anglia                                                    

UWAGA: nie wymagamy osobistego stawienia sie w biurze- wszystko możemy załatwić drogą elektroniczną i pocztową:

Email:  poczta@carebiuro.de
WhatsApp +49 160 430 803 6
WhatsApp +49 151 462 323 10

Biuro Burscheid +49 2174 666 3977
Biuro Dusseldorf +49 211 975 31 621 
Biuro Leverkusen +49 2171 77 69 612 
Biuro Polska  +48 22 307 11 23 
 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 

 

 

Freistellung i polska firma budowlana
Eurokv doradza w ubezpieczeniach prywatnych
Zakładasz firmę w Niemczech i co dalej?

© carebiuro.de 2016.
All rights reserved.