robertkol1405@yahoo.de

✅ Ile kosztuje rejestracja firmy w Niemczech przez internet?

Firma w Niemczech online

Ile kosztuje rejestracja firmy w Niemczech przez internet?

Podobnie jak w Polsce, by zarejestrować firmę należy dopełnić pewnych formalności urzędowych. Meldunek w urzędzie gminy, rejestracja firmy, zgłoszenie do niemieckiego urzędu finansowego, pozyskanie numeru identyfikacji podatkowej, ubezpieczenie zdrowotne. Dużo tego? Ze słabą znajomością języka na początek może być trudno? W Carebiuro posiadamy specjalny dział doradców, który specjalizuje się w obsłudze Polaków online chcących założyć własną działalność gospodarczą na terenie Niemiec.

Każdy pełnoletni Polak może założyć firmę w Niemczech, ale jak to zrobić online, przez Internet? Otóż warto wtedy skorzystać z pomocy polskiego biura Carebiuro, które działa na niemieckim rynku od wielu lat i pomaga zakładać Polakom firmy w Niemczech.

Wszyscy konsultanci Carebiuro obsługują w języku polskim, dyżurując na WhatsApp oraz Messengerze. Przyjmujemy też zlecenia mailowo i telefonicznie, a całość formalności załatwiamy na odległość, bez konieczności wizyty w naszym biurze.  

Rejestracja firmy przez Internet z pomocą Carebiuro kosztuje niewiele:

W ramach pomocy polskim przedsiębiorcom w Niemczech zapewniamy też usługę użyczenia adresu zameldowania, który będzie potrzebny do złożenia wniosku
o rejestrację firmy i na czas jej prowadzenia. Jeżeli nie posiadasz adresu zameldowania w Niemczech możesz taki uzyskać w Carebiuro, które oferuje usługę użyczenia adresu zameldowania w Niemczech – ta w pełni legalna usługa pozwala na założenie firmy w każdej branży. Od czego należy zacząć rejestrację działalności gospodarczej w Niemczech? Bezwzględnie od zapewnienia sobie meldunku oraz skompletowania dokumentów do rejestracji które będziemy musieli przedstawić w urzędzie.

Te najbardziej niezbędne dokumenty to:

 Gdy już założysz firmę w Niemczech możesz skorzystać z pomocy Carebiuro w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. My zajmiemy się codziennymi formalnościami i kontaktami z urzędami w twoim imieniu, a ty będziesz mógł się skupić na swojej działalności.

W ramach wsparcia w prowadzeniu działalności nasi księgowi i doradcy podatkowi oferują:
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje związane z rejestracją firmy online i prowadzeniem działalności w Niemczech.

firma dla opiekunki

 

Polecane linki:

Pomoc przy rejestracji firmy online

Ubezpieczenie- panstowe czy socjalne?

Jednoosobowa firma w Niemczech

UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE W NIEMCZECH

Emerytura w Niemczech

Jak otworzyć firmę budowlaną w Niemczech

 

 

                                                                                                                                                                                                                                            

 

 

 


© carebiuro.de 2016.
All rights reserved.