robertkol1405@yahoo.de

✅ Czy ubezpieczenie auta moze byc tanie?

Niemcy-ubezpieczenie samochodu

Czy ubezpieczenie auta w Niemczech może być tańsze niż w Polsce?

 

Szybkie wyliczenie składki ubezpieczenia auta w Niemczech u polskiego brokera euroKV – podaj:

Doradcy ubezpieczeniowi euroKV pomogą Państwu w doborze najtańszego ubezpieczenia OC, dostępnego w niemieckich towarzystwach ubezpieczeniowych. Co istotne, prawie 100% umów zawieranych za naszym pośrednictwem uwzględnia zniżki wypracowane w polskich TU, a co za tym idzie składki są o wiele niższe niż winnych biurach ubezpieczeniowych.
W Niemczech, podobnie jak w Polsce, zniżki na ubezpieczenie samochodu przyznawane są za wieloletnią bezwypadkową jazdę autem. Osoby przyjeżdżające z Polski, chcące ubezpieczyć samochód w Niemczech, powinny odebrać od swojego towarzystwa ubezpieczeniowego potwierdzenie bezszkodowych lat jazdy. Muszą być one wystawione w języku niemieckim albo polsko/angielskim (polskie należy tłumaczyć przysięgłe). Z takich zaświadczeń ubezpieczyciel może przenieść zniżki i wyliczyć konkretną składkę dla klienta. Składki na ubezpieczenie samochodu różnią się w poszczególnych krajach UE głównie z powodu różnic w krajowych przepisach prawa umów, ocen ryzyka i systemów odszkodowań, ale z euroKV możesz liczyć na najlepszą ofertę cenową składki ubezpieczeniowej Twojego auta w Niemczech.

Oprócz ubezpieczenia OC możesz też wykupić:

Zapytaj doradcę euroKV o tanie ubezpieczenie dla Twojego auta w Niemczech. Wyliczenia składek i informacje są bezpłatne. Polisy przesyłamy w 24 godziny na maila.

gewerba a ubezpieczenie

 

Polecane linki:

Jak dostać kredyt w Niemczech?

Polak zakłada firmę w Niemczech

Gewerba a ubezpieczenie zdrowotne

Praca na własny rachunek

JAK ZAŁOŻYĆ FIRMĘ W NIEMCZECH

EU Kindergeld

 

 

                                                                                                                                                                                                                     

 

 

 


© carebiuro.de 2016.
All rights reserved.