robertkol1405@yahoo.de

✅ Tanie ubezpieczenie auta w Niemczech

Ubezpieczenie auta w Niemczech-najtaniej

Ubezpieczenie samochodu w Niemczech czy można kupić tanio?

Polska agencja ubezpieczeniowa euroKV oferuje szybkie wyliczenie ubezpieczenia OC wszystkim klientom polskim w Niemczech. Dzięki naszemu kalkulatorowi szybko i bez konieczności wychodzenia z domu bezbłędnie wyliczysz swoją składkę ubezpieczenia OC i wykupisz tanią polisę. Łatwy formularz, błyskawiczna obsługa w 5 minut i masz ubezpieczone auto.
 
Obiegowa opinia o ubezpieczeniu auta w Niemczech jest taka, że składki są wysokie i nieopłacalne dla Polaka. A to nieprawda, ponieważ wysokość ubezpieczenia zależy od wielu czynników a dodatkowo Polak może liczyć na zaliczenie mu polskich zniżek za bezszkodową jazdę.

Co wpływa na wysokość składki OC auta w Niemczech ?

By Twoje zniżki za bezszkodową jazdę z Polski zostały uwzględnione, należy przedstawić ubezpieczycielowi następujące dokumenty:

Doradcy ubezpieczeniowi euroKV wyręczą Cię w doborze taniego ubezpieczenia OC Twojego auta. Zaprezentują ci też pełną ofertę ubezpieczeń AC, ponieważ polisa OC nie obejmuje bowiem każdej szkody. Do dobrowolnych polis zalicza się różnego rodzaju ubezpieczenia autocasco. Vollkasko płaci za szkody na własnym aucie spowodowane z własnej winy np. zderzenie z innym pojazdem, za wandalizm oraz za szkody na własnym aucie jak jest nieznany sprawca. Teilkasko pokrywa kradzież auta, rozbite szyby, lusterka czy reflektory, stuknięcie się ze zwierzyną, gradobicie, pożar, powódź, szkody spowodowane przez zwierzęta np. podgryzione przewody, kable, maty tłumiące oraz wiele innych przypadków.

Pamiętaj ! W Niemczech za brak aktualnej polisy i potwierdzenia jej posiadania w razie kontroli, grozi odholowanie pojazdu, wysoki mandat oraz punkty karne. Oblicz składkę auta w 5 minut z doradcą euroKV.

jak założyć gewerbe w niemczech

 

Polecane linki:

Polak zakłada firmę w Niemczech

Jakie dokumenty są wymagane

Jak zarejestrować firmę w Niemczech

Ubezpieczenia auta w niemczech

Kindergeld na gewerbe

Emerytura w Niemczech

 

 

                                                                                                                                                                                                            

 

 

 


© carebiuro.de 2016.
All rights reserved.