robertkol1405@yahoo.de

✅ Szybkie wyliczenie skladki na ubezpieczenie auta

Obliczenie skladki na ubezpieczenie auta w Niemczech

Wyliczenie kosztów ubezpieczenia auta w Niemczech

Na wysokość ceny ubezpieczenia komunikacyjnego OV ma wpływ wiele czynników, takich jak: rodzaj pojazdu, wiek pojazdu, pojemność silnika, przebieg – wpływają one na to jaką składkę OC zaproponuje ubezpieczyciel. Ważny jest też wiek ubezpieczonego - im jesteś młodszy, tym stawki są wyższe, dlatego ubezpieczenie dla młodych kierowców kosztuje więcej.

Na stronie euroKV znajdziesz prosty kalkulator – porównywarkę, dzięki której w 5 minut ustalisz wysokość Twojego OC dla auta w Niemczech. Nie przepłacaj za drogie OC i AC swojego pojazdu. Porównaj najlepsze oferty ubezpieczeń samochodowych i zaoszczędź pieniądze. Dzięki doradcom ubezpieczeniowym euroKV tanio ubezpieczysz swoje auto w Niemczech nawet bez wychodzenia z domu.

Zalety ubezpieczenia auta w Niemczech z pomocą doradców euroKV:

W Niemczech podstawowe ubezpieczenie OC (Kfz-Haftpflichtversicherung) jest obowiązkowe, a za jego brak grozi wysoki mandat i odholowanie auta przez policję.

Zgodnie z prawem, minimalna suma ubezpieczenia OC pojazdu osobowego, który porusza się na terenie Niemiec, nie powinno być niższe niż 7.500.000 € w szkodach osobowych,  1.125.000 €  w szkodach rzeczowych i 50.000 € w szkodach na mieniu.
Poza obowiązkowym ubezpieczeniem OC możesz zdecydować się na wykupienie ubezpieczenia dodatkowego typu Autocasco.

Dzięki prostemu kalkulatorowi OC i AC, obliczysz składki najtańszych ubezpieczycieli już w parę minut. Wybraną ofertę możesz kupić online korzystając z kontaktu z doradcą euroKV nawet bez wychodzenia z domu. Zapraszamy do korzystania z naszych usług i bezpłatnych konsultacji ubezpieczeniowych.

ubezpieczenie

 

Polecane linki:

Jak zarejestrować firmę w Niemczech

Gewerbe a ubezpieczenie zdrowotne

Jakie dokumenty są wymagane

Gewerbe firma budowlana w Niemczech

Księgowość w Niemczech po polsku

Obowiązek posiadania tytułu mistrza

 

 

                                                                                                                                                                                                                                        

 

 

 


© carebiuro.de 2016.
All rights reserved.