robertkol1405@yahoo.de

✅ Ubezpieczenie ustawowe czy prywatne?

Ktore ubezpieczenie wybrac-ustawowe czy prywatne?

Które ubezpieczenie zdrowotne jest lepsze dla Polaka w Niemczech

Jak kupić tanie ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech? Nic prostszego, wystarczy zgłosić się do doradcy ubezpieczeniowego euroKV i masz ubezpieczenie w 15 minut od 1 € dziennie. Szczególnie warte uwagi w Niemczech są ubezpieczenia prywatne które spełniają warunki ustawy o obowiązku ubezpieczenia zdrowotnego i opiekuńczego w Niemczech, gdzie wysokość składki uzależniona od stanu zdrowia, wieku, zawodu i stylu życia oraz zakresu ubezpieczenia jaki wybierze osoba ubezpieczona, dają wysoki poziom usług, możliwość wyboru lekarzy w tym wysokiej klasy specjalistów, a w przypadku pobytu w szpitalu – jednoosobową salę oraz dostęp do najnowszych metod leczenia i nowoczesnego sprzętu.

Jak zdecydować, które ubezpieczenie zdrowotne będzie bardziej korzystne dla Polaka w Niemczech? Czym się kierować przy wyborze? Ceną, zakresem ubezpieczenia, czy ma to być państwowe czy prywatne ubezpieczenie? W polskim biurze ubezpieczeniowym euroKV, które od lat specjalizuje się w ubezpieczaniu i sprzedaży każdego rodzaju ubezpieczeń Polakom w Niemczech możesz wykupić każdy rodzaj polisy zdrowotnej.

Ubezpieczenia zdrowotne dla Polaków w Niemczech dostępne w euroKV:

Decyzja o wykupieniu odpowiedniej polisy zdrowotnej to istotna kwestia dla osób, które muszą ubezpieczyć się w Niemczech, szczególnie dla Polaka, który w tym kraju pracuje, prowadzi firmę czy studiuje. W wyborze prawidłowej, dopasowanej do indywidualnych wymagań osoby przebywającej w Niemczech polisy pomogą Ci doradcy ubezpieczeniowi z wieloletnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeń – polskiego biura euroKV.

Zakres dostępnych świadczeń i lekarzy w ramach prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego jest bardzo szeroki, zapewniając ubezpieczonej w ten sposób osobie możliwość dopasowania tych najbardziej potrzebnych indywidualnie do jej preferencji.
Natomiast w państwowej kasie chorych wszyscy ubezpieczeni mają dostęp do takich samych świadczeń a wysokość składki jest wyliczania procentowo od wysokości dochodów, co może skutkować jej wysokim kosztem nawet kilkuset €.

W Niemczech dostępne są następujące formy ubezpieczeń:

Państwowa kasa chorych, odpowiednik polskiego NFZ

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne PKV

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne turystyczne RKV

Ubezpieczenie europejskie EUKV

Skonsultuj się bezpłatnie online z polskimi brokerami euroKV i dowiedz się, które ubezpieczenie będzie dla Ciebie bardziej trafne i korzystne cenowo.

najtańsze ubezpieczenie w niemczech

Polecane linki:

Gewerba a ubezpieczenie zdrowotne

Tanie ubezpieczenie na Gewerbe

Gewerbe a ubezpieczenie zdrowotne

Emerytura w Niemczech

Polska firma w Niemczech

Firma w Niemczech

 

 

                                                                                                                                                                                                                      

 

 

 


© carebiuro.de 2016.
All rights reserved.