robertkol1405@yahoo.de

✅ Tanie oferty ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech-online

Expressowe ubezpieczenie w Niemczech online

Tanie oferty ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech przez Internet

 
Sprawna obsługa każdego rodzaju ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech – bez konieczności wizyty w biurze, online, przez Internet tylko w euroKV.

Korzystne składki prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego w euroKV już od 1 € gwarantują:

Studenci, urzędnicy oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą ubezpieczyć się w Niemczech prywatnie bez względu na wysokość dochodów.

Składki za państwowe ubezpieczenie zdrowotne są z roku na rok wyższe, dopłaty stanowią problem dla Niemców, a tym bardziej dla cudzoziemców tam przebywających. Dodatkowe koszty za leczenie zębów, leki, transport medyczny  są dużym wyzwaniem finansowym dla każdej rodziny. Co gorsza ubezpieczalnie państwowe oferują jedynie podstawowe zabezpieczenie. Dlatego warto zastanowić się nad wyborem konkurencyjnego cenowo i jeżeli chodzi o zakres ubezpieczenia prywatnego. Czy ubezpieczając się prywatnie mam możliwość powrotu do ubezpieczalni państwowej?  Będąc ubezpieczonym w prywatnej kasie chorych istnieje możliwość przejścia do państwowej przy tzw. Obowiązku ubezpieczenia, czyli np. przy zatrudnieniu. W tym momencie osoba przechodzi płynnie z jednej instytucji do drugiej. Osoby po 55 roku życia będące ubezpieczone w prywatnej kasie, lecz będące w obowiązku ubezpieczenia zdrowotnego (czyli Pflichtversichert), muszą pozostać w prywatnej ubezpieczalni.

Zachęcamy do kontaktu z doradcami ubezpieczeniowymi euroKV – jesteśmy pewni, że nie znajdziesz tańszego ubezpieczenia zdrowotnego poza euroKV.

ubezpieczenie zdrowotne

Polecane linki:

Płace minimalne

Nowoczesne ubezpieczenia

System ubezpieczeń w Niemczech

Gewerba a ubezpieczenie zdrowotne

Jak założyć Kleingewerbe w Niemczech?

Ekspresowa rejestracja przez internet

 

 

                                                                                                                                                                                                                    

 

 

 


© carebiuro.de 2016.
All rights reserved.