poczta@carebiuro.de

✅OTWÓRZ FIRMĘ W NIEMCZECH NAWET GDY NIE MASZ ADRESU ZAMELDOWANIA

Załóż firmę w Niemczech - z adresem

Założenie firmy w Niemczech zawsze łączy się z koniecznością posiadania adresu meldunkowego w tym kraju. To warunek konieczny by Polak chcący prowadzić tu firmę mógł ją zarejestrować w niemieckich urzędach – gminy i finansowym. Od czego zacząć przygotowanie do założenia firmy w Niemczech?

By zarejestrować firmę – bez względu na to czy jest to Gewerbe czyli jednoosobowa firma czy inna forma prawna działalności w Niemczech warto zawczasu przygotować dokumenty jakie będą nam potrzebne do rejestracji firmy w niemieckim urzędzie.

Będą to:

 

OTWÓRZ FIRMĘ W NIEMCZECH NAWET GDY NIE MASZ ADRESU ZAMELDOWANIA

Skompletowane dokumenty wraz z wnioskiem należy złożyć w urzędzie działalności gospodarczej (Gewerbeamt). W momencie rejestracji firmy musimy też zarejestrować się w niemieckim urzędzie finansowym jako niemiecki podatnik oraz dokonać rejestracji w wybranej niemieckiej kasie chorych - ubezpieczenie zdrowotne jest jednym z obowiązków, jakiego musimy dopełniać prowadząc działalność gospodarczą w Niemczech.

Prowadząc firmę w Niemczech zwykle skupiasz się na pozyskaniu jak największej ilości Klientów i realizacji zleceń. Jednakże oprócz obowiązków związanych bezpośrednio z wykonywanym zawodem ciążą na Tobie obowiązki względem niemieckich urzędów administracji publicznej, kas chorych czy urzędu finansowego. Sprawna obsługa tych elementów działalności ma kluczowy wpływ na osiąganie założonego celu jakim jest maksymalizacja dochodów i legalność działania Twojej firmy za granicą. Dowiedz się u doradcy polskiego biura Carebiuro jak możemy Ci pomóc w każdym z tych obszarów prowadzenia działalności w Niemczech.

 

Załóż firmę w Niemczech - z adresem

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich polskich przedsiębiorców działających w Niemczech lub planujących rozpocząć swoją działalność. Jesteśmy w stanie pomóc Ci na każdym etapie Twojej działalności.

Nasza oferta to:
Zapraszamy do skorzystania z usług Carebiuro - prowadzenie działalności w Niemczech stanie się dzięki naszemu wsparciu proste i skuteczne.

Otwarcie Firmy w Niemczech

 

To może Państwa zainteresować:

Polskie biuro księgowe w Niemczech
Rejestracja polskiej spółki Freistellung
Ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech
Firma w Niemczech Carebiuro
Firma w Niemczech dla budowlanki
Założenie firmy w Niemczech

 

✅ 

UWAGA: nie wymagamy osobistego stawienia sie w biurze- wszystko możemy załatwić drogą elektroniczną i pocztową:

Email:  poczta@carebiuro.de
WhatsApp +49 160 430 803 6
WhatsApp +49 151 462 323 10

Biuro Burscheid +49 2174 666 3977
Biuro Dusseldorf +49 211 975 31 621 
Biuro Leverkusen +49 2171 77 69 612 
Biuro Polska  +48 22 307 11 23 

 

 

 

 

Freistellung i polska firma budowlana
Eurokv doradza w ubezpieczeniach prywatnych
Zakładasz firmę w Niemczech i co dalej?

© carebiuro.de 2016.
All rights reserved.