poczta@carebiuro.de

✅ Ekspresowa rejestracja przez internet

  Online-Jak założyć firmę w Niemczech

Założenie firmy w Niemczech przez Internet – kto pomoże ?

Myślisz o założeniu firmy w Niemczech? To słuszna decyzja – możesz liczyć na wiele korzyści oprócz wysokich zarobków w DE. Te związane z niskimi podatkami, zasiłkami czy dofinansowaniem do działalności to zaledwie minimum, na które możesz liczyć. Dowiedz się w Carebiuro jak szybko, sprawnie i tanio założyć firmę w DE.
 

 

Ekspresowa rejestracja przez internet

Carebiuro – polskie biuro wspierające Polaków w zakładaniu firm w Niemczech gwarantuje 100% skuteczność w rejestracji ekspresowej przez Internet. Zakładamy wszystkie formy prawne działalności gospodarczej w Niemczech, nawet bez posiadanego meldunku.

Carebiuro zapewnia wszystkich chętnym na rejestrację firmy w DE przez Internet:

Czy wiesz, że by otworzyć firmę w Niemczech musisz posiadać meldunek w tym kraju, konieczny do celów rejestracyjnych? Jak pozyskać meldunek w Niemczech? Są 2 rozwiązania:

 

Online - Jak założyć firmę w Niemczech

W Niemczech posługujemy się dwoma różnymi numerami dla celów podatkowych. Pierwszym z nich jest Steuernummer (St.-Nr.). To numer do identyfikacji transakcji wewnątrzkrajowych – transakcji tylko na terenie Niemiec. Drugi numer to Umsatzsteuer-Identifikationsnummer (Ust-IdNr.) służący podatnikom niemieckim do dokonywania transakcji wewnątrzunijnych.

Steuernummer

Zarejestrować go powinniśmy we właściwym dla adresu prowadzenia naszej działalności Urzędzie Skarbowym. Rejestracja do VAT w Niemczech w głównej mierze przebiega drogą elektroniczną. Należy pamiętać jednak, że przedsiębiorcy budowlani muszą wypełnić odpowiedni kwestionariusz oraz dostarczyć kopię wyciągu z rejestru KRS oraz certyfikat rezydencji. Pozostałe firmy muszą wysłać zgłoszenie na email danego urzędu skarbowego. W odpowiedzi firmy dostają odpowiednie dokumenty do przesłania. Zwyczajowo termin rejestracji VAT to około 6 tygodni.

USt-IdNr.

Jeśli będziemy chcieli dokonywać również wewnątrzwspólnotowych transakcji, musimy pozyskać także niemiecki numer VAT Ust-IdNr. Wniosek o nadanie tego numeru należy złożyć do Centralnego Federalnego Urzędu Podatkowego (Bundeszentralamt für Steuern). Wniosek można też złożyć za pośrednictwem strony internetowej www.formulare-bfinv.de.

Po więcej informacji na temat rejestracji i prowadzenia firmy w Niemczech zapraszamy do kancelarii Carebiuro – nasi doradcy są do Twojej stałej dyspozycji

Rejestracja polskiej firmy w niemczech

Polecane linki:

Jak zalozyc firme budowlana w Niemczech?

Niemcy- Kleingewerbe

Klasy podatkowe

Gewerbe w Niemczech

Samozatrudnienie w Niemczech

Gewerbe w Niemczech bez meldunku

 

 

                                                                              

UWAGA: nie wymagamy osobistego stawienia sie w biurze- wszystko możemy załatwić drogą elektroniczną i pocztową:

Email:  poczta@carebiuro.de
WhatsApp +49 160 430 803 6
WhatsApp +49 151 462 323 10

Biuro Burscheid +49 2174 666 3977
Biuro Dusseldorf +49 211 975 31 621 
Biuro Leverkusen +49 2171 77 69 612 
Biuro Polska  +48 22 307 11 23 

                                                                                                                                        

 

 

 

Freistellung i polska firma budowlana
Eurokv doradza w ubezpieczeniach prywatnych
Zakładasz firmę w Niemczech i co dalej?

© carebiuro.de 2016.
All rights reserved.