robertkol1405@yahoo.de

✅ Firma ktora zaklada Polakom dzialalnosc online

Zakladanie firmy w Niemczech przez internet

Firma, która zakłada działalność w Niemczech przez Internet dla Polaków

Kiedy planujesz rozpoczęcie kariery zawodowej w Niemczech na pewno zależy Ci na czasie i oszczędności kosztów. To uzyskasz rejestrując firmę z pomocą polskiego biura Carebiuro. Nie musisz przyjeżdżać do naszego niemieckiego biura, wystarczy, że skontaktujesz się z nami online przez WhatsApp czy Messenger. Po ustaleniu formy prawnej działalności od razu załatwiamy dla Ciebie rejestrację firmy.


Polskie biuro, polscy doradcy, niemiecka precyzja – tak działa Carebiuro, które zakłada dla Polaków w Niemczech firmy online.

Gwarancja jakości usług Carebiuro to kompleksowość działań, na które składa się:

Koszt rejestracji firmy w Carebiuro to zaledwie 50 € opłaty jednorazowej a korzyści są niewspółmiernie wysokie – oszczędność czasu i pieniędzy, nie musisz biegać po urzędach, nawet nie musisz wychodzić z domu, ponieważ całość formalności załatwiamy online, przez Internet.

Osoby pracujące w Niemczech na własny rachunek zobowiązane są do zgłoszenia własnej działalności gospodarczej i rozliczenia się z urzędem skarbowym (niem. das Finanzamt). Działalność przedsiębiorstw, nawet tych jednoosobowych, najczęściej wybieranych przez Polaków reguluje w Niemczech ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych (niem. das Einkommensteuergesetz). Zgodnie z tą ustawą działalność gospodarcza jest legalna gdy spełnia warunki:

Obowiązkiem każdego przedsiębiorcy w Niemczech jest regulowanie podatków do niemieckiego urzędu finansowego. O wysokości podatków decyduje przede wszystkim przypisanie właściciela działalności do właściwej klasy podatkowej ( jest ich 6 ) dla właściciela firmy budowlanej w Niemczech jest niezwykle istotne, ponieważ ma w dalszej działalności wymierny wpływ na wysokość regulowanych do niemieckiego urzędu finansowego podatków. Od tego, do jakiej klasy podatkowej zostaniemy zakwalifikowani przez niemiecki urząd skarbowy będziemy mieli możliwość sterowania wysokością należnego podatku – z reguły osoby stanu wolnego, rozwiedzione czy wdowcy płacą wyższe podatki, natomiast osoby pozostające w związkach, małżeństwa – zwłaszcza te z dziećmi płacą stosunkowo niższe podatki.

Zameldowanie Gewerbe

 

Polecane linki:

Jak zarejestrować firmę w Niemczech

Gewerbe a ubezpieczenie zdrowotne

Jakie dokumenty są wymagane

UBEZPIECZENIE DLA OPIEKI

Ubezpieczenia auta w niemczech

Zwolnienie z podatku VAT w Niemczech

 

 

                                                                                                                                                                                                                          

 

 

 


© carebiuro.de 2016.
All rights reserved.