robertkol1405@yahoo.de

✅ Tanie ubezpieczenie na Gewerbe

Ubezpieczenie na Gewerbe

Kiedy Polak prowadzący gewerbe musi wykupić ubezpieczenie zdrowotne?

 

Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne dla właściciela gewerbe wcale nie musi być drogie, szczególnie, jeżeli je wykupisz u polskiego doradcy ubezpieczeniowego euroKV.

Co pokrywa polisa ubezpieczenia zdrowotnego dla właściciela gewerbe z euroKV:

Tanie ubezpieczenia w Niemczech są zapewniane Polakom w euroKV od lat, a oferty naszej firmy są znacznie tańsze od produktów ubezpieczeniowych innych firm DE. Ubezpieczenie zdrowotne za granicą to obowiązek, a nie dobrowolny wybór, dlatego warto kupić dobrą i niedrogą polisę. Ubezpieczenie zdrowotne na Gewerbe w Niemczech - tanio! 

Firma euroKV posiada w swej ofercie wyłącznie niedrogie polisy. Przykładowe koszty składek dla opiekunki seniora prowadzącej własną firmę:

Jeżeli zakładasz gewerbe w Niemczech to ubezpieczenie powinno zostać zapewnione już w dniu założenia firmy, nie wolno z tym zwlekać. Ubezpieczenie na gewerbe to rzecz obowiązkowa. Osoba, u której zostanie stwierdzony obowiązek posiadania polisy zdrowotnej, musi  zapłacić wszystkie składki wstecz od daty wystąpienia obowiązku ubezpieczenia, oraz ewentualnie odsetki w wysokości do 5% miesięcznie od kwoty zaległych składek (nawet jeżeli taka osoba opuściła teren Niemiec tj. wróciła do Polski, lub przeniosła się do innego kraju).

ubezpieczenie online

Polecane linki:

Ekspresowa rejestracja przez internet

Jak założyć Kleingewerbe w Niemczech?

Gewerbe a ubezpieczenie zdrowotne

Polisa zdrowotna dla Polaków w Niemczech

Emerytura w Niemczech

Płace minimalne

 

 

                                                                                                                                                                                                                          

 

 

 


© carebiuro.de 2016.
All rights reserved.